O nás

Driving Academy založil Martin Semerád jako projekt, kde se mohl realizovat po ukončení své závodní kariéry v rallye. Během svého působení v Mistrovství Světa v rallye nasbíral spoustu zkušeností, které chtěl předat dál nejen svým kamarádům, ale i dalším zájemcům o zdokonalení svého řidičského umu.

Naším cílem bylo vždy zdokonalení řidičských dovedností našich klientů a tím pádem i zvýšení bezpečnosti na českých silnicích. Učíme řidiče nejen správným návykům za volentem, ale také poznávat limity své i svého auta, a zvládat tak lépe krizové situace.

Během dvou let z nadšeneckého projektu vyrostla společnost, která pod značkou Driving Academy nabízí širokou škálu produktů pro motoristickou veřejnost. Kromě běžných kurzů bezpečné a sportovní jízdy pořádáme i řadu motoristických akcí pro veřejnost, zajišťujeme nezapomenutelné firemní dny a nebo jezdíme se svými klienty po evropských okruzích.

Pro rok 2018 jsme si připravili novinku v podobě závodní divize Driving Academy Racing, kde těm nejnáročnějším klientům dáváme možnost stát se opravdovými automobilovými závodníky našich závodních speciálech. 

Cíle Driving Academy

Organizace si klade za úkol zvyšování obecné motoristické gramotnosti, co se týče řízení a správného chování za volantem a tím zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Prostředkem k tomu má být sjednocení nabídky motoristicko-vzdělávacích akcí na území ČR a nabídnutí příležitosti pro automobilové nadšence a majitele nejen sportovních vozů k vlastnímu řidičskému růstu. Dále organizace sjednocuje nabídku pronájmu okruhů, závodních speciálů a nabízí organizování kompletně zajištěných adrenalinových akcí pro firmy po celé republice.

Newsletter

Odebírejte novinky a termíny kurzů Driving Academy